Menu Zamknij

O firmie

Drogbud Sobaniak

DROGBUD powstał w 1995 roku jako małe przedsiębiorstwo usługowo-produkcyjno-handlowe zatrudniające 15 osób. Założony został przez inż. Kazimierza Sobaniaka, który bazując na obserwacji rynku oraz doświadczeniu zdobytym w branży budowlanej postanowił samodzielnie świadczyć usługi z zakresu drogownictwa.

Początkowo siedziba firmy mieściła się w Juszczynie. Z czasem jednak dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i związane z tym zwiększenie posiadanych zasobów sprzętowych oraz wzrost zatrudnienia zdecydowały o przeniesieniu ,,DROGBUD-u” do Zawoi. W 2005 r. przedsiębiorstwo otwarło pierwszy swój oddział w Zembrzycach k. Suchej Beskidzkiej, rozwijając działalność o sprzedaż materiałów budowlanych przeznaczenia ogólnego i drogowego. Otwarcie drugiego oddziału firmy w Juszczynie k. Makowa Podhalańskiego planowane jest na grudzień 2013 r.

MISJA P.U.P.H. DROGBUD
Zaspokajamy zapotrzebowanie na szeroko rozumiane roboty drogowe oraz dostarczamy materiały budowlane i paliwa dbając przy tym o wysoką jakość, bezpieczeństwo i zdrowie ludzi, jak również stan środowiska naturalnego. Posiadamy odpowiednie zasoby, kontakty i rozeznanie w branży a przede wszystkim doświadczenie, co potwierdzają liczne referencje. Na naszą niezawodność i dobrze rozpoznawalną markę pracowaliśmy długie lata. Wiemy, jak ważne jest świadczenie usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Dlatego podejmujemy działania zmierzające do ciągłego doskonalenia prowadzonej działalności.